20 Yıldır süren Ar-Ge çalışmalarımız Fitodin ile buluştu

Ar-Ge ve İnovasyon ve Üretim konusunda yaptığımız çalışmalar ile katma değer üretiyoruz.

Ar-Ge birimimiz çok çeşitli vizyon ve yeteneklere sahip olan insanlardan oluşmuştur. Veteriner hekimler, botanik bilimciler, kuantum akışkanları konusunda uzman olan fizik ve kimya mühendisleri, hebalistler, hayvan davranış uzmanları, beslenme uzmanları ve eğitilmek yetiştirilmek üzere stajyerlerden kuruludur. Ekip Fitodin laboratuvarlarında zaman sınırı olmaksızın çalışmalarına devam ederek sahada sonuçları değerlendirir.

Natural microplant immunmodülasyon teknolojisi konusunda 20 yıllık araştırma ve geliştirme sonucunda ulaştığımız bir noktadayız.

Yaklaşık 120 civarında etkinlikleri ve yararları defalarca kanıtlanmış ve (EUROPEAN UNION REGİSTER OF FEED ADDİTİVES) Botanik olarak tanımlanmış yem katkı grubu bitki ile çalışıyoruz.

Her bir botaniğin içinde bulunan onlarca fitokimyasalın dolaylı etkisi sayesinde elde ettiğimiz bilgilerle bambaşka bir dünyaya ulaştığımızdan beri sonu gelmeyen ‘kıyısı olmayan bir okyanusta’ geziyoruz.

Doğal bitki Immunomodülatörlerin micro düzeyde sindirilimden sonra kan serumunda yaptıkları etkiler üzerine yaptığımız çalışmalar neticesinde doğal botanik bitkilerden oluşan yeni tip sıvı premikslerle hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Ar-Ge’ ye aktardığımız kaynaklar sınırsızdır. En önemli kazancın bu olduğuna inanarak yolumuza devam ediyoruz. Bu konuda yeni insanlar yetiştirmek, konusunda sınırları zorlayan bir düzine zeki, başarılı çılgın insanla çalışmak isteyen bu amaç için seçilen stajyerlere de fırsatlar sunarak ve onları yetiştirerek geleceğe hazırlamayı da bir görev addettik.