İnovasyon çalışmalarımız ile Fitodin değer buluyor.

Ar-Ge ve İnovasyon ve Üretim konusunda yaptığımız çalışmalar ile katma değer üretiyoruz.

Fitodin yeni fikirleri değer yaratan çıktılara dönüştürme sürecinde bir firmadır.

Bu süreç iki temel basamaktan oluşur. İnovasyon sürecini başlatması bakımından önem arz eden ilk basamak, yeni ve yaratıcı fikirlerin ortaya çıkmasıdır. Emek ve yatırım gerektiren ikinci basamak ise ortaya çıkartılan yeni ve yaratıcı fikirlerin ticarileştirilmesi, başka bir deyişle katma değer yaratan ürün, metot veya hizmetlere dönüştürülmesidir.

Firmamız  ekibimiz sayesinde yeni tip sıvı premiks ve Natural microplant immunmodülasyon teknolojisi fikriyle ortaya çıkan sürecin ardından, çiftliğe özel, bireysel hayvana özel üretim bandı açarak daha etkili çalışma prensibini benimsemiştir.

Bu plan çerçevesinde yetkin ekip birlikteliği ile holistik (Bütünsel) bakış açısını ön planda tutarak geleceğe adım atan yeniçağın ürünlerini teknolojik olarak hazırlamıştır.

Dünyanın bundan sonraki akışının nasıl olacağı konusunda kendi sektöründe tam zamanlı ve doğru bir yoldadır. Bu yolda da Fitodin ulusal ve uluslararası ticarette kendini göstermektedir.

Doğal olan doğal ve baki kalacaktır yeter ki çağa ayak uydursun.

Teknolojik gelişim ve getirdiği donanımla birlikte doğanın eşsiz benzersiz hazır formüle edilmiş verilerinin birleştirilmesinden doğan uyumundan daha inovatif bir formül olamayacağı düşüncesinde haklı çıkmak bizi güçlendirmektedir.

Teknolojik, organizasyonel ve pazarlama inovasyonumuz ekip birlikteliğimiz sayesindedir.