Başarı; önce doğayı ve insanı sevmek, onları anlamak, onlara inanmak, üretmeyi ve paylaşmayı arzulamak, sonra çok daha fazla çalışmakla elde edilebilir. Bilgi kıyısı olmayan bir okyanustur. Yüzmek isteyene…

FİTODİN, yetenekli insanlardan oluşan bir ekip birlikteliğidir.

20 yıl boyunca ar-ge çalışmalarını tamamlamış , kalıntısız (rezidüsüz) bir dünya için kendine düşen görevleri yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Fitoimmunolojik (fitoterapi ve dinamikleri) arayüzler ile çalışıyoruz. Fitoterapi ve dinamizasyonlarının ince çizgisindeyiz.

Üretim tesisimiz ve laboratuvar çalışmalarımız saha sonuçlarımızla daimi paralellik gösterir. Ulusal, uluslararası arenaya spesiyaliteler üretmek ve kalıntısız sürü yönetimi konusunda ezber bozan ürün porföyümüz dikkat çekmektedir.

Yeteneklerimizi toplum için; hayvanlar dünyasına ve diğer canlılara faydalı olmak amaçlı sergiliyoruz.

Bitkiler ve şimdilerde fito kimyasalları binlerce yıldır etnobotanik olarak kullanılmaktadır, ancak moleküler etki mekanizmaları hakkında çok az şey bilinmektedir.

Sindirilimin arkasından kan serumundaki bitki mikro RNA (miRNA) ‘nın keşfinden sonra organizma ve bitkiler arasındaki bağlantı yeni bir bakış ile karşımıza çıkmaktadır.

FİTODİN “Natural microplant immunmodulation” teknolojisini kullanır.